آشپزی با الی گولو

کیک کاکائو
نویسنده : - ساعت ٢:٥٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩٠/۸/٩
 

سلام

این پستو فقط گذاشتم برای اینکه دلم خواسته بود کیک درست کنم چون میدونین که خیلی اهلش نیستم و کلا پست کیک و شیرینی تو وبلاگم کم دارم. اما این کیکمو خیلی دوست داشتم و در کمال کمبود وقت درستش کردم.

بعدش هم  دیشب به جای خوابیدن دچار این حالت شده بودم1617_5.gif و ساعت 1 خوابیدم صبحم 6 بیدار شدم الان حالم خیلی بده ه ه.

ببینن چه نازه ه ه ه ه 505319_2va6w3s0f8a59mlk.gif! دوسش دارم خیلی زیاد 615117_wish.gif!

 طرز تهیه به طور بسیار مختصر و حرفه ای در ادامه مطلب....


جونم براتون بگه که من از این پودرای کیک آماده ترک استفاده کردم دفعه اولم بود این مارک را میگرفنم و عجب پودر خوب و بی دردسری بود. خیلی تشویق شدم که برم چیز کیکش را هم بخرم و امتحان کنم.

طبق دستور روی جعبه از 4 تا تخم مرغ و 175 گرم کره و 100 میلی لیتر شیر استفاده کردم که همه را  با پودر مخلوط کردم و چند دقیقه هم زدم با همزن بعد دیدم اااااا از همزن بیچاره داره دود بلند میشه 78525_shock.gif فکر کنم نیمسوز شدش طفلکی 84655_crap.gif البته تقصیر خودم بود و نباید با همزن هم میزدم . حالا ولش یکی دیگه میخرم از اونا که خودش کاسه داره البته الان حتما با خودتون میگین نه که حالا خیلی ماهری تو کیک پختن 438017_wha5B15D.gif!!!!

بعد ریختمش توی قالب و گذاشتم تو فر به مدت 50 دقیقه بعد که در آوردم دیدم به به چه پفی کرده .

بعدش یک کم شکلات سفید را خرد کردم و گذاشتم به طریق بن ماری آب بشه  ( کلی در این قسمت ساعت 11 شب مخ هانی طفلک را خوردم که چرا شکلاتم نرم نمیشه پس؟) طفلک هانی هم توضیح داد واسم که کمی شیر بهش اضافه کنم و بالاخره نرم شد و بعد خنک شدن مقداری هم خامه ریختم توش و بعد ریختم روی کیکم. به همین سادگی

روشم پر قلب کردم آخه این کیکم خیلی عشقولانه است شما که نمیدونین  867817_Vishenka_03.gif

 

اینم برش خورده اش که بردم اداره صبح با تینا جون و ثمین گلم با چای خوردیم نصفشم مونده واسه فردامون.

با این روش فوق حرفه ای من کیک درست کنید و لذتشو ببرین 498617_whistle2.gif